WPB Capital zvyšuje výnos u spořicího účtu až na 4, 65 % ročně

14.07.2012 21:17

WPB Capital nabízí ke každému nově založenému spořicímu účtu bonus 0,3 % p.a. k platné úrokové sazbě. Bonus je platný po celou dobu trvání účtu až do podání první výpovědi. Zároveň WPB Capital u spořicího účtu zavádí nové délky výpovědní lhůty – měsíční a tříměsíční.

Díky novému bonusu dosahuje maximální úroková sazba u WPB Capital úrovně až 4,65 % ročně. Aktuálně jde na českém trhu o jeden z nejvýhodnějších vkladových účtů, nabízející dlouhodobou a bezpečnou cestu jak zhodnocovat úspory.

Bonus 0,3 % p.a. platí pro každý nově založený spořicí účet  a není limitovaný výši uložené částky ani zvolenou délkou výpovědní lhůty. Bonus platí až do té doby, dokud klient nepodá první žádost o výpověď.  Už při vkladu 20 000 Kč s výpovědní lhůtou 5 let tak dosáhnete úrokové sazby 4 % ročně. Efektivní úroková sazba je pak díky měsíčnímu připisování úroků ještě vyšší. Od chvíle, kdy je podána první výpověď, jsou prostředky úročeny standardní úrokovou sazbou dle platného sazebníku.

Využijte bezpečného zúročení prostředků a zřiďte si spořící účet s výhodným bonusem 0,3 % p.a. online

Ke spořicímu účtu navíc WPB Capital nabízí k dispozici zcela zdarma běžný účet a to včetně poskytovaných služeb jako internetbanking, vnitrostátní transakce, doručení tištěného výpisu nebo výběr hotovosti na pobočce.

Spořící účet patří díky vysokému zhodnocení mezi nejoblíbenější vkladové produkty ve WPB Capital. Jde o produkt, který je obdobou v minulosti velmi populárních vkladních knížek. Nabízí zhodnocení prostředků na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou od jednoho měsíce do pěti let, přičemž nejvýhodnějšího úročení lze dosáhnout při volbě pětiletého období. Zejména pro drobnější střadatele je vhodná strategie vložit na počátku menší částku a postupně vkládat další prostředky.

WPB Capital patří mezi finanční instituce, které nabízí nejvyšší možné bezpečné zhodnocení finančních prostředků. Nabídkou bonusu v podobě zvýhodněné úrokové sazby o 0,3 % p.a. svoji pozici ještě posílilo. Možnost založit nový vkladový produkt nabízí WPB Capital online prostřednictvím svých webových stránek nebo osobně na pražské pobočce v Paláci Edison poblíž Jindřišské věže na Praze 1 (Jeruzalémská 1321/2). Více informací získate také na bezplatné telefonní lince 800 345 345.

Garantem ochrany vkladů střadatelů WPB Capital je Fond pojištění vkladů, jehož činnost je upravena zákonem o bankách. Vklady u WPB Capital včetně úroků jsou pojištěny ve výši 100 %, maximálně do částky 100 000 eur a podléhají stejnému režimu ochrany vkladů jako v bankovním sektoru. Dohled nad činnosti WPB Capital stejně jako nad všemi ostatními finančními institucemi vykonává Česká národní banka.

 

WPB Capital bylo založeno v roce 1999 a od svého vzniku klade důraz na rychlost, flexibilitu a individuální přístup ke svým klientům. Členům, kterých je již více než 9600, nabízí finanční produkty založené na maximální jednoduchosti a přehlednosti. Základní nabídku na straně vkladových produktů představují finanční produkty nabízející nadstandardní zhodnoceni vložených prostředků – termínované vklady a spořicí účty.

 

Nejdůležitější vlastnosti spořicího účtu od WPB Capital, spořitelní družstvo:

  • minimální vklad 20 000 Kč
  • výpovědní lhůta 1 měsíc až 5 let
  • úroková sazba až 4,65 % p.a.
  • úroky jsou připisovány měsíčně

 

Přehled vkladových produktů WPB Capital:

 

 

 

 

Zpět