Nový spořicí účet od WPB Capital

14.01.2013 21:08

Výnos 2,55 % ročně bez výpovědní lhůty

WPB Capital nově nabízí WPB Spořicí účet bez výpovědní lhůty se sazbou 2,55 % ročně. Účet i služby s ním spojené jsou zdarma a nulové jsou také poplatky za transakce.

WPB Capital přichází s novým spořicím účtem, který kombinuje nulové poplatky, jednoduchost založení a maximální likviditu vložených prostředků. Ty jsou k dispozici kdykoli, bez výpovědní lhůty. Výhodná úroková sazba činí z WPB Spořicího účtu bez výpovědní lhůty špičkově úročený spořicí účet, který lze založit, spravovat i rušit bez návštěvy pobočky.

„Nabízíme srozumitelný spořicí účet, který je v komfortu obsluhy na stejné úrovni jako účet v kterékoli bance. Navíc má špičkovou úrokovou sazbu, je bez jakýchkoli skrytých podmínek, a poplatků,“ uvádí Peter Mojcík, místopředseda představenstva WPB Capital.  Úroky jsou na spořicí účet připisovány měsíčně a kdykoli je možné uskutečnit libovolný počet přívkladů a výběrů. Spořicí účet nabízí pásmové úročení. Vklad do výše 150 000 Kč je úročen sazbou 2, 55 % ročně, zůstatek nad tuto částku potom 0,05 % ročně. „Z analýzy potřeb klientů plyne, že limit nastavený na úrovni šesti průměrných měsíčních výplat je pro naprostou většinu klientů dostatečný. Pro zhodnocování vyšších částek máme připravenu nabídku produktů dlouhodobého spoření s úrokem až 4,65 % ročně,“ dodává Peter Mojcík.

K WPB Spořicímu účtu bez výpovědní lhůty je zřízen také běžný účet, jehož prostřednictvím lze prostředky pohodlně převádět do kterékoli finanční instituce v České republice. Také běžný účet je založen a veden zcela zdarma, nulové jsou i poplatky za transakce. Spořicí účet bez výpovědní lhůty přitom nabízí zhodnocení 2,55 % ročně jak pro fyzické osoby, tak také pro OSVČ nebo právnické osoby.

Spořicí účet lze založit osobně na pobočce v Praze nebo on-line na www.wpb.cz. Podrobnější informace lze také získat na bezplatné telefonní lince 800 345 345. Finance na spořicím účtu bez výpovědní lhůty jsou, stejně jako u ostatních vkladových produktů WPB Capital, 100% pojištěny dle zákona o bankách až do částky 100 tisíc eur.

Klíčové vlastnosti produktu WPB Spořicí účet bez výpovědní lhůty:

  • úroková sazba do 150 000 Kč: 2,55 % ročně, měsíční připisování
  • úroková sazba nad 150 000 Kč: 0,05 % ročně, měsíční připisování
  • výpovědní lhůta: žádná
  • pojištění vkladu: stejné jako v kterékoli bance, tj. do 100 000 EUR
  • minimální zůstatek: 0 Kč
  • možnost založení, ovládání a zrušení bez návštěvy pobočky: ano
  • omezení transakčních operací: žádné
  • určeno pro: fyzické osoby, OSVČ, právnické osoby
  • poplatky za založení, vedení, zrušení účtu a transakce: 0 Kč
  • poplatky za internetbanking: 0 Kč

 

O WPB Capital, spořitelní družstvo

WPB Capital, spořitelní družstvo, působí na českém trhu od roku 1999. Od svého vzniku klade důraz na rychlost, flexibilitu a individuální přístup ke svým klientům. Nabízí zajímavou škálu finančních produktů s vysokým zúročením vkladů na jedné straně, a díky obezřetné a do detailu propracované úvěrové politice i kvalitní úvěrové produkty na straně druhé. Vklady klientů WPB Capital, spořitelní družstvo, jsou ze zákona pojištěny a podléhají stejnému režimu ochrany vkladů, jako je tomu v bankovním sektoru.

WPB Capital patří mezi spořitelní družstva s nejvyšším základním kapitálem v České republice. Ten je srovnatelný s úrovní kapitálu některých bank. WPB Capital, spořitelní družstvo je držitelem řádné licence České národní banky, je napojeno na její clearingové centrum a má vlastní kód banky 2050.

WPB Capital, spořitelní družstvo, je součástí silné finanční skupiny WPB Group, do níž patří také Společnosti Online, jednička v oblasti prodeje ready-made firem a Office House, lídr v oblasti poskytování obchodních adres a pronájmu zařízených kanceláří. 

 

 

Tisková zpráva

 

Zpět